На Тернопільщині чоловік вкрав трактор, бо хотів допомогти (фото)

В Тернопільській області затримали чоловіка, який вкрав трактор, бо хотів розчистити дорогу. Про це повідомили правоохоронці.

До правоохоронців звернулися жителі Великих Дедеркал Шумського району про те, що їхній односелець роз’їжджає на тракторі в нетверезому стані. Поліцейські групи швидкого реагування виїхали на місце події і застали водія трактора Т-40 за кермом у нетверезому стані. До того ж горе-водій зізнався, що транспортний засіб він викрав.

Як з’ясувалося, трактор належить Великодедеркалівському комунальному господарству. Керівник підприємства впізнав крадія, адже той раніше працював у них. Каже, той непогана людина, от тільки як тверезий, а щойно вип‘є – ростуть за ним золоті верби.

Напередодні крадіжки зловмисник добряче хильнув. «Під градусом» вирішив зробити добро для односельців – розчистити дороги від снігу. Пішов до гаража комунального господарства, забрав звідти трактор і гайда вулицями. Там його й застали правоохоронці.

Автор: Редактор



Коментар до: “На Тернопільщині чоловік вкрав трактор, бо хотів допомогти (фото)

  1. zzz
    11.12.2017 з 12:36

    Запитання в мене тільки одне, а чому ж КП не чистила дороги в той час, чому трактор простоював, якщо була необхідність у розчистці від снігу вулиць..?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *