Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Ветеринарам у Тернополі обіцяють платити 20 тисяч гривень (огляд)

Цей тиждень, як і всі попередні, пройшов без суттєвих змін на ринку праці. Як завше, роботодавці найбільше шукають представників робітничих професій, менеджерів з продажу, водіїв та представників сфери обслуговування, зокрема офіціантів, барменів, поварів.

За минулий тиждень на популярному сайті work.ua з прив’язкою до міста Тернопіль та області було розміщено 397 вакансій, що в середньому на 30 одиниць менше в порівнянні з попередніми разами.

За категорією “посади” у Тернополі найбільше шукають: консультантів торгової зали – 101 вакансія, продавців-консультантів – 96, менеджерів з продажу – 69, водіїв – 47, торгових представників – 34 та бухгалтерів – 29. Найменше роботодавцям потрібні прибиральниці та охоронці – всього по вісім вакансій на кожну посаду.

Детально рейтинг посад виглядає так:

Стосовно вакансій за категоріями, рейтинг найпопулярніших виглядає так: продаж та закупки – 151, робітничі спеціальності, виробництво – 142, сфера обслуговування – 129, роздрібна торгівля – 120, транспорт, авто – 90. Найменше потребують: культура, музика, шоу-бізнес – 3, юриспруденція, страхування – по 2 вакансії, нерухомість – 1.

В ціновому діапазоні суттєвих змін теж немає. Якщо представникам робітничих спеціальностей та торговим представникам готові платити від 4200 до 12000 гривень щомісяця (як і в попередні тижні), то беззаперечним лідером стала вакансія ветеринара зі вказаною зарплатою в 20 тисяч гривень на місяць.

У групі “Шукаю роботу Тернопіль” весь минулий тиждень найбільше шукають нянь, продавців-конультантів, офіціантів, водіїв-далекобійників, охоронців, поварів. Також можна зустріти оголошення для студентів та пропозиції підробітку вдома чи на неповний робочий день.

Христина Слота

На Тернопільщині “китаєць” збив пішохода, який йшов по дорозі

Юна тернополянка стала однією з кращих на всеукраїнському конкурсі з фотографії (фото)