Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі засудили забудовника. Він має віддати державі 110 тис. грн

Прокуратура серйозно взялася за одного з місцевих забудовників. Він не завершив ремонтні роботи і завдав серйозних збитків державі.

Прокуратура через суд стягнула збитки із забудовника, що не дотримався умов договору

Прокуратура Тернопільської області звернулась до суду з позовом в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області до ПП “Тернопіль-Західінвест” про стягнення до державного бюджету понад 110 тис грн збитків, завданих об`єкту приватизації.

Встановлено, що забудовник у 2005 році придбав на аукціоні об’єкт незавершеного будівництва державної форми власності – 40-квартирний житловий будинок у м.Теребовлі. За умовами договору купівлі-продажу забудовник мав би завершити будівництво у 2015 році, однак вказаної умови договору не виконав, будівництво не розпочато, недобудований об‘єкт частково демонтований. Тому, за рішенням господарського суду Тернопільської області 2016 року договір розірвано, а будинок повернуто у державну власність.
Обстеженням інвентаризаційної комісії об’єкта незавершеного будівництва встановлено, що в ньому відсутні окремі елементи та недобудоване приміщення перебуває у занедбаному стані. Збитки державному бюджету, завдані діями недобросовісного забудовника становлять 110 тис грн.

Рішенням господарського суду Тернопільської області позов прокуратури задоволено у повному обсязі.

Біля 11 школи знову аварія: під колеса авто потрапив 10-річний хлопчик (фото)

У Тернополі на “Східному” дуже п’яний водій скоїв ДТП (фото)