Такі речі відносяться до хуліганства та цілком можуть призвести до аварії чи інших негативних наслідків. Якщо раніше стікерами заклеювали стовпи, то зараз перейшли на дорожні знаки.
У Тернополі почали заклеювати стікерами дорожні знаки
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/11/23798500_550267268653009_1365949934_o-700x525.jpg)
Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися |
Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити |
Такі речі відносяться до хуліганства та цілком можуть призвести до аварії чи інших негативних наслідків. Якщо раніше стікерами заклеювали стовпи, то зараз перейшли на дорожні знаки.