Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільський студент відвідав 25th UEG Week

Студент з Тернополя відвідав світовий науковий форум 25th UEG Week та поділився враженнями.

Як пише Тернопіль Наживо, з 29 жовтня по 01 листопада 2017 року в Барселоні (Іспанія) відбувся один з найбільших наукових форумів світу – 25th UEG Week.

Це наймасштабніша подія, на якій Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського представив аспірант кафедри хірургії №1 з урологією та малоінвазивною хірургією імені професора Л. Ковальчука Степан Гриценко.

На цей форум прибуло 14126 учасників з 116 країн світу, 2771 особа була задіяня в представленні основної програми, 1048 лекцій, 208 наукових сесій, від 2341 особи було прийнято тези для публікацій, подані тези на конгрес перевіряли 448 науковців, конгрес висвітлював 91 представник ЗМІ, було задіяно 4957 кв.м виставкових площ, на яких розмістили 2311 виставковий експонат. Було задіяно 158 спонсорів.

Цей конгрес об’єднав гастроентерологів, хірургів різних напрямків, ендоскопістів, онкологів, імунологів, ендокринологів, радіологів та фахівців багатьох інших галузей.

Програма конгресу була надзвичайно широка та багатогранна.

Дуже корисним було те, що програма складалася з теоретичного і практичного блоків. На території виставкового центру було розгорнуто чимало майданчиків де проходили майстер-класи, а також відпрацьовували свої навички учасники конгресу (УЗД, ендоскопічні процедури, лапараскопічні базові навички, лапараскопічні навички з колоректальної хірургії та багато інших).

Тернополян нагороджуватимуть за новорічне оформлення будинків

Тернополянин знайшов друга мертвим у його ж будинку