Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільські театрали погані господарі?

Аудит Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка виявив чималі фінансові втрати.

Про це повідомляють в управлінні Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області.

Перевірка проводилась за період діяльності з 01.01.2013 по 30.06.2017. Зважаючи на те, що приміщення, в якому він розміщений, потребує негайного капітального ремонту, особливу увагу аудитори звернули на дослідження невикористаних Театром можливостей отримання додаткових надходжень для покращання своєї матеріальної бази.

Зокрема, як з’ясували фахівці, основним резервом додаткових надходжень є збільшення кількості проведених вистав як у Тернополі, так і на гастролях. У разі використання можливого потенціалу Театру повною мірою, популяризації театрального мистецтва додатково можливо отримати понад 560 тис. грн. Також результати аудиту засвідчили, що внаслідок надання в безоплатне користування частини приміщення Театр втратив можливість отримати більше 160 тис. грн за рік.

– До неефективних витрат на суму близько 570 тис. грн. призвела й низка неефективних управлінських рішень щодо включення до штату посад без урахування їх фактичної потреби, оплати за цивільно-правовими договорами за роботи, які передбачені посадовими інструкціями штатних працівників, – інформують в Держаудитслужбі в Тернопільській області.

Джерело: “Тернополяни”.

Апеляційний комітет ФФУ готує рішення

Студентська ліра – 2017: онлайн трансляція (відео)