Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Степану Барні повернули можливість займатися улюбленою справою

9 листопада Верховна Рада прийняла закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби”. Цим документом голів місцевих адміністрацій виводять за рамки закону «Про державну службу».

«Верховна рада проголосувала за повернення президенту права одноосібного призначення голів місцевих державних адміністрацій та їх заступників. Без будь-якого конкурсу., – прокоментував це рішення парламенту нардеп Мустафа Найєм.

Крім цього закон скасував вимогу про поділ політики і державної служби.

Губернатори і їх заступники – як в старі добрі часи – знову зможуть займатися політикою на державній службі, фактично очолювати передвиборні штаби президента і правлячої партії на парламентських і президентських виборах».

Нагадаємо, що голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна  після вступу в силу нової редакції закону «Про  державну службу» у квітні 2016 року був змушений призупинити членство в політичній партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», а право залишатись депутатом Тернопільської обласної ради відстояв у суді.

В Тернополі хлопець побив неповнолітнього

У Тернополі з’явилася ще одна велодоріжка