Вибори до адмінсуду пройшли ще 13 листопада, а зараз стали відомі результати. Головою тернопільського окружного адмінсуду став Петро Баб’юк.
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/11/f807d66e6765595aca159df9b61f638a_XL-300x189.jpg)
У прес-службі судової установи повідомили, що голосування проходило 13 листопада.
«За результатами голосування суддів головою Тернопільського окружного адміністративного суду обрано суддю Баб’юка Петра Михайловича», – повідомили у прес-службі.
До цього він виконував обов’язки керівника окружного адмінсуду.
На початку листопада президент України Петро Порошенко призначив на посади в судах Тернопільської області 10 суддів, в тому числі – й Петра Баб’юка на посаду суді Тернопільського окружного адміністративного суду.