Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На виборах ректора тернопільського університету переміг Богдан Буяк

Сьогодні в педагогічному університеті відбулися вибори ректора. З кількістю 92% голосів переміг Богдан Буяк.

Як передає 20 хвилин, новим ректором Тернопільського педуніверситету таки стане проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва Богдан Буяк. Його кандидатуру на сьогоднішніх виборах підтримали майже 92% виборців. Загалом, участь у виборах взяло 614 осіб.

– Вибори – однозначно дійсні, – каже голова оргкомітету з виборів ректора Анатолій Григорук. – “За” кандидатуру Богдана Буяка проголосували 564 виборця, у відсотках це – 91, 856% голосів від кількості тих виборців, що голосувало. Загалом, явка була висока.

Проголосувало сьогодні, за інформацією пана Григорука, 614 осіб із 649.

– 35 бюлетенів були не використані, люди не з’явились, – продовжує він. – 17 бюлетенів члени комісії визнали недійсними, оскільки неможливо було визначити, яка ж воля виборця. І ще 33 проголосували «проти».

Нагадаємо,  кандидатуру Богдана Буяка після виграшу ще мають затвердити у Міносвіти. На це у них, відповідно до законодавства, є місяць. Поки ж не буде офіційного призначення, педуніверситетом керуватиме і далі ректор Володимир Кравець, щоправда у статусі виконувача обов’язків.

Тернопільським учням у школі влаштували температурні “тортури”?

Сезон збору цукрового буряка і болото на дорогах: що робити? (фото)