Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Поліцейські затримали ворожку-гастролерку, яка ошукувала мешканців Тернопільщини

Жінка проживає в Києві, але вже вкотре приїжджає до Тернополя і обкрадає людей. Також відомо, що вона обкрадала людей, прикидаючись працівницею газової служби. 

21-річна тернополянка в результаті спілкування з ворожкою втратила золоті вироби на загальну суму сім тисяч гривень, а козівчанка віддала вісім тисяч євро, передає doba.

У вересні цього року гастролерка з Київщини знову навідалася до Тернополя. До квартири місцевих пенсіонерів зайшла, представившись співробітницею «Тернопільгазу». З нею була спільниця, особу котрої поліцейські наразі встановлюють.

Жінки стали розповідати пенсіонерам про перерахунок оплати за газ, мовляв, ви переплатили значну суму, тому скажіть номер банківської картки і ми вам повернемо кошти. Заморочивши голови людям похилого віку, вони викрали з їх помешкання п’ять тисяч гривень.

Відомо, що шахрайка відзначилася не лише на Тернопільщині. Обдурювала людей по всій Україні, видаючи себе то співробітницю газової служби чи інших комунальних підприємств, то за знавця магії.

Уважно придивіться до фото. Якщо ви стали жертвою цієї жінки, телефонуйте у Тернополі (0352) 27-11-70, 27-11-71, 067 259 15 18 або 102.

Радикальне рішення сусідів: призовників будуть шукати по наливайках та ігрових залах

Апеляційний комітет ФФУ готує рішення