Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Юна тернополянка стала однією з кращих на всеукраїнському конкурсі з фотографії (фото)

Одинадцятирічна дівчинка з Тернополя ввійшла в ТОП-15 авторів найкращих фотографій на всеукраїнському конкурсі.

Ксенія Коваленко – юний фотограф, їй 11 років, проте незважаючи на вік вона вже стала переможицею у багатьох конкурсах. Нещодавно її фотографію визнали однією із 15 найкращих фотографій, представлених зі всієї України у конкурсі від газети «День».

Навчається дівчинка у 6 класі. Фотографією цікавиться змалечку. Мама Оксана розповіла, що вона з чоловіком люблять фотографувати природу в Карпатах чи в селі, і Ксенія завжди цікавилася, які фотографії виходять, пробувала фотографувати, казала, що хоче бути фотографом. Саме тому пані Оксана хотіла дівчинку віддати у гурток фотомистецтва ще в другому-третьому класі. Мама зверталася в СЮТ Тернопільської міської ради з просьбою взяти її дочку у фотогурток, але тоді там їй відповіли, що ще зарано Ксенії працювати з технікою. Проте у свій час мрія дитини здійснилася: півтора року тому вона почала відвідувати гурток фотомистецтва.

Фотографує дівчинка і людей, і природу, і тварин.

– В нас є собака дома, то вона любить її фотографувати, то сестричку: і так її виставляє, і так її одягає, – каже пані Оксана. – А якщо на природі, то природу фотографує. Вона любить бути наодинці на природі: там якісь квіточки фотографувати, птахів.

Мама дівчинка розповіла, що хоббі не заважає навчанню Ксенії. В школі вона гарно вчиться на 10, 11 та 9 . Гурток відвідує тоді, коли є можливість, більше часу, приділяє урокам, тому що багато дають завдань додому.

У Ксенії є власна фотовиставка в школі про Україну. Дівчина призер міських і обласних фотоконкурсів, лауреат і дипломант XXVI Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» і остання перемога Ксенії – потрапила у 15-ку кращих фоторобіт зі всієї України в XIX Міжнародному фотоконкурсі від газети “День” у номінації “Світ очима дітей”.

Керівник фотогуртка міської СЮТ Василь Стрижко говорить, що у його учениці велике майбутнє.

– Дитина досить креативна, – каже вчитель. – З такого молодого віку вона найпотужніша учениця. У неї все попереду. Ксенії непогано вдається натюрморт і пейзаж. В цих напрямках вона найбільше працює. В неї дуже хороше бачення і відчуття композиції внутрішнє. Вона душею і серцем це все відчуває. Все решту ми розвиваємо.

Джерело: 20 хвилин

Ветеринарам у Тернополі обіцяють платити 20 тисяч гривень (огляд)

На вулиці Микулинецька серйозна ДТП (фото)