Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Через падіння тернопільський біатлоніст не зумів вибороти “бронзу” в естафеті (огляд)

Сьогодні вболівальників біатлону порадувала індивідуальна змішана естафета, з якої власне й розпочався сезон 2017-2018. Від українців виступили титуловані Віта Семеренко та Дмитро Підручний.

На першому вогневому рубежі Віта Семеренко відпрацювала не лише найшвидше, а й чи не найкраще. Досить непогані результати українка показала й на трасі, тримаючись серед лідерів.

На “стійку” Віта прийшла першою. На жаль, спортсменка зуміла відпрацювати лише з семи пострілів.

Естафету Семеренко передала Дмитру Підручному сьомою.

“Лежку” українець відпрацював “чисто”, вийшовши на трасу на шостій позиції.

На свою другу стрільбу Підручний прийшов четвертим, проте не зумів реалізувати себе вдало, закривши мішені з восьми пострілів. Через це естафету спортсмен передав лише дев’ятим.

На своєму другому етапі Віта Семеренко показала чудові результати. На стрільбу лежачи дівчина прийшла шостою, відігравши три позиції ходом. “Лежку” вона також відпрацювала “чисто”, вийшовши на трасу п’ятою з відставанням 12,8 секунди.

На останню стрільбу Віта прийшла четвертою та зуміла закрити всі мішені без єдиного промаху.

Вдалими зусиллями Віти Семеренко Дмитро Підручний вийшов на останній етап третім.

Першу стрільбу Підручний “закрив” лише з восьми патронів. З другим вогневим рубежем Дмитро справився краще – сім з п’яти.

Переможцем естафети стала команда Австрії, друге місце посіла Німеччина, а третє – збірна Казахстану. Українська команда зуміла вибороти лише шосту позицію, вийшовши на п’єдестал пошани.

Зазначу, що за кілька метрів перед фінішем український спортсмен зіткнувся з Томасом Бармаліні (Італія), що стало причиною падіння.

Христина Слота

У Тернополі запрацює Фабрика святого Миколая

Тернополянам показали незвичні шапки з вовни (фото, відео)