З нагоди Дня працівників сільського господарства Агрохолдинг «Мрія» відзвітував про свої досягнення та відзначив найкращих співробітників. На святковий захід зібралися працівники компанії із шести областей України — це Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Івано-Франківська, Львівська та Рівненська.
2017 рік став для Агрохолдингу доволі успішним. Компанія суттєво підвищила показники врожайності культур, поповнила парк сільськогосподарської техніки, значно поліпшила інфраструктуру на виробничих кластерах
Сезон для компанії був визначальним ще й тим, що «Мрія» повернулась до вирощування цукрового буряку. За словами генерального директора «Мрії Агрохолдинг»Саймона Чернявського, рік для буряка був урожайним. Прогноз врожаю на цей рік становить 178,1 тис. тонн, а план на 2018 – 334 тис. тонн. У планах компанії на 2018 рік також збільшення площ посівів під цукровим буряком на 7,2 тис. га. Керівництво Агрохолдингу повідомило, що також планується збільшення посівних площ озимого ріпаку, кукурудзи та сої.
Генеральний директор « Мрія Агрохолдинг» Саймон Чернявський
У компанії поділилось планами на оновлення технічного парку. У цей напрям «Мрія» має намір інвестувати 36,5 млн дол. до кінця 2020 року. Як зазначив операційний директор «Мрія Агрохолдинг» Андрій Григоров, компанія має намір оптимізувати кількість використання найманої техніки. Зараз розглядається програма з оновлення парку комбайнів, в планах ― закуповувати по 10 нових одиниць щорічно, виводячи при цьому з експлуатації старі.
Генеральний директор « Мрія Агрохолдинг» Саймон Чернявський разом із фінансовим директором Тоном Хулсом
За словами фінансового директора компанії Тона Хулса, «Мрія» повністю забезпечена коштами на наступний сезон. «Поточне фінансування Агрохолдингу до кінця 2018 року становить 46 мільйонів долларів», – підкреслив він.
Як зазначає генеральний директор «Мрія Агрохолдинг» Саймон Чернявський, на наступний рік компанія вже виділила 4 основні пріоритети.
«Перший – це підвищити ефективність виробництва шляхом більш чіткого планування, автоматизації процесу і контролю затрат, що призведе до більш своєчасного виконання технічних операцій і підвищення врожайності. У цьому напрямку багато підзавдань. В цілому у наступному році ми повинні показати не менш значний крок вперед, ніж зробили у цьому році. Друге – завершити реструктуризацію боргу компанії, що дозволить рефінансувати оборотні засоби у більшому обсязі. Ми вже на фінішній прямій, і це дійсно безпрецедентна реструктуризація в Україні. Третє – створити центр технологічної і наукової експертизи для запровадження кращих світових практик у виробничому процесі».
Четвертим стратегічним напрямком компанія ставить перед собою інвестування у розвиток співробітників. «Знання і відповідальність дорівнює результат. Чим більше будете знати і цінуватися як професіонали, тим більшим буде успіх Агрохолдингу», – звертається до працівників генеральний директор «Мрія Агрохолдинг» Саймон Чернявський.
Варто також зазначити, що Агрохолдинг «Мрія» за останні 3 роки збільшив рівень зарплат співробітників на 35% з розрахунком інфляційних процесів в країні. Середньомісячна зарплатня у Компанії становить 10 396 тис. грн. Для порівняння, минулого року цифра сягала 6 913 тис. грн. За словами генерального директора, ця зарплата прив’язана до якості та своєчасності виконання роботи, крім того вона також залежить від фінансових результатів за рік.
Нагородження кращого Кластера року «Мрія Агрохолдинг»
Директор департаменту по роботі з персоналом Марія Панченко зазначила, що Компанія готова мотивувати і вкладати у поглиблення знань співробітників. Уже діє програми зовнішнього та внутрішнього навчання працівників. У планах вдосконалення програм розвитку персоналу та програми поглибленого професійного навчання.
Важливим напрямком роботи компанії є фінансова підтримка соціальних ініціатив і проектів місцевих громад. Соціальний бюджет, який формується прозоро, діє у всіх областях, де компанія обробляє землі. «За підсумками 10 місяців цього року на реалізацію соціальних ініціатив і на благодійну допомогу компанія вже спрямувала 17,17 млн грн», –зазначає директор департаменту комунікацій і соціальних проектів Нонна Шмідік. Кошти були спрямовані на підтримку галузей освіти, медицини, культури та спорту, інфраструктури, духовності, благоустрою.
«Цей бюджет формується за принципом – 100 гривень з кожного гектару і розподіляється цілком прозоро. 70 відсотків з суми залишається на розсуд громади. 20 відсотків іде на проекти, які реалізовуємо в межах району, – це ремонт доріг, лікарень тощо. І 10 відсотків спрямовано на підтримку воїнів АТО. Цього року на допомогу воїнів АТО було спрямовано понад 1,5 млн гривень. А за три роки – 5 млн гривень», – каже Нонна Шмідік.
Крім того, до бюджетів всіх рівнів «Мрією» сплачено від початку року 233, 41 млн грн податкових відрахувань. До кінця року ця сума ще зросте.
Велику увагу надає «Мрія» розвитку кооперативного руху. У минулому році за підтримки «Мрії» було створено 10 кооперативів, більшість з них – на теренах Тернопільської області.
«У цьому році приділили багато уваги навчанню. Ми провели понад 30 семінарів для бажаючих створити кооперативи чи розвивати вже існуючі. Окрім цього, оголосили конкурс, загальний бюджет якого 4 млн гривень. Усі охочі подавали проекти на отримання гранту на створення нового кооперативу чи на підтримку існуючого. За поточний рік нам вдалось створити ще 10 кооперативів ( 7 ягідних, 1 пасічний та 2 молочних) і отримати вже понад 30 ініціатив на створення нових. Крім того, в планах Агрохолдингу розвиток вже існуючих кооперативів, зокрема, будівництво кооперативного цеху заморозки/сушки/переробки ягід і крафтової сироварні», – каже Нонна Шмідік.
У рамках відзначення Дня працівників сільського господарства Агрохолдинг «Мрія» нагородив кращих з них за найвищі особисті показники в роботі. Почесні грамоти та грошові премії за результатами року отримало чимало працівників із різних підрозділів «Мрії». З кластеру «Тернопіль» нагородами відзначили тракториста Степана Коржика, інженера Василя Вереса, старшого агронома Віктора Низовця, керівника регіонального структурного підрозділу Надію Нагірну, старшого фахівця з безпеки Олександра Стреленка. З кластеру «Полісся» – старшого менеджера Анатолія Пілика істаршого обліковця Людмилу Особську. З кластеру «Поділля» відзнаки отрималиінженер Олег Рога таголовний бухгалтер Ольга Татакін. Від кластеру «Карпати» нагородили комірника Богдана Гнипа та керівника регіонального структурного підрозділу Івана Андрусяка. З кластеру «Галичина» нагороди отримали тракторист Тарас Митник, інженер Олег Гирун, старший фахівець з безпеки Василь Кривак. А з кластеру «Буковина» відзначили тракториста ОлександраГарап’яка і старшого агронома Михайла Садовника. Найкращим за результатами сезону став кластер «Поділля»: нагороду – сертифікат на 400 тис. грн. – отримав від імені колективу директор кластеру Григорій Ясінський. Окрім працівників кластерів, відзнаки отримали співробітники інших підрозділів Компанії: директор елеватора «Хоростків» Володимир Пацюрко, головний інженер елеватора «Борщів» Анатолій Горбатюк, енергетик Михайло Сторожук, завідувач складу, технолог Андрій Беднарський, водії тягача Ярослав Басараб та Петро Малайний, інженер GPS Андрій Гладкий, провідний аналітик комп’ютерних систем Оксана Стецишин, керівник податкового відділу Сергій Домбровський, машиніст тепловозу Василь Кравців, складач поїздів Юрій Помазибіда, монтер колії Андрій Чубак.
колектив «Мрія Агрохолдинг» на святкуванні Дня працівника сільського господарства
Окрім того, вісім співробітників «Мрії» отримали з рук представника Тернопільської ОДА особливі високі відзнаки: орденом «За розбудову України» нагороджені тракторист Богдан Безкорований, механік Іван Бойко, старший менеджер із зв’язків з громадскістю Микола Кузь, старший менеджер з питань регіонального розвитку Олександра Марценюк, старший агроном Роман Шевчук; а орденом «Хрест Слави» – охоронець МихайлоКозьменко, трактористи Володимир Свіщов та Олексій Семергієв.
Найкращим за результатом сезону став кластер «Поділля» і отримав нагороду – сертифікат на 400 тис. грн.