У Тернополі з’явиться новий спортивний майданчик

Цей проект був одним з переможців на конкурсі. Тепер його втілюють в життя. Майданчик буде облаштований спеціальними тренажерами для активного дозвілля.

Спортивний майданчик із вуличними тренажерами почали облаштовувати на проспекті Злуки, 11. Це один з проектів-переможців громадських ініціатив 2016 року, пише komun.te.ua.

Як розповів ініціатор ідеї Володимир Байгер, встановлять десять тренажерів, а згодом ще декоративну огорожу довкола майданчика, також зроблять озеленення території.

– Висловлюю щиру вдячність всім тернополянам, які долучилися до голосування – завдяки вам, діти нашого мікрорайону мають чудовий спортивний майданчик. Оскільки отримали майданчик пізніше, ніж очікували, свято, до якого готувалися, довелося відмінити, точніше – перенести на теплу пору року. Тут ми здійснимо благоустрій і коли погода сприятиме, запросимо всіх мешканців мікрорайону до тренажерів, – каже Володимир Байгер.

У 2017 році автор проекту знову подав пропозицію для участі у «Громадському бюджеті» щодо проведення реконструкції старого спортивного майданчика поблизу будинку на проспекті Злуки, 23, який не відповідає безпечним та сучасним вимогам для проведення активного дозвілля. Втім, через малу активність мешканців у голосуванні, проект не пройшов відбору.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *