У Тернополі відбувся дебют фільму про контрабанду

Українсько-словацький фільм “Межа”, який збираються відправляти на Оскар, презентували в Тернополі. Фільм дуже життєвий і зображує реалії життя на кордоні. 

В “Сінема Сіті” презентували стрічку “Межа”. Українсько-словацький кінофільм режисера Петера Беб’яка про контрабанду на кордоні між Україною та Словаччиною, передає doba.

Фільм став найкасовішим словацьким фільмом за всю історію словацького кінопрокату. Зазначимо, що Словацький Оскарівський Комітет обрав «Межу» як фільм-претендент від Словаччини на ювілейну 90-ту церемонію вручення кінопремії «Оскар».

У Тернополі фільм презентували акторка Римма Зюбіна та продюсер Андрій Єрмак.

— Фільм є 100% глядацьким і це не арт-хаусне кіно, тому його дуже легко зрозуміти. У стрічці ви побачите реальну історію, як живуть українці та словаки на кордоні, — зазначив Андрій Єрмак. —  Прошу критиків ставитись до нашої картини так, як би ви ставились до американського чи європейського кіно. Менш за все я хочу, щоб до фільму ставились з думками: “для українського кіно це непогано”. Воно заслуговує того, щоб бути оцінене, як світове кіно. Я впевнений, що наша країна абсолютно може займати призові місця на провідних кінофестивалях світу і зараз ми це впевнено доводимо.

Римма Зюбіна у стрічці зіграла дружину одного з контрабандистів з Ужгорода. Каже, що під час зйомок було безліч цікавих моментів.

– Я приїхала в День свого народження. Спочатку ми зняли величезний епізод “Сватання”. Потім мені винесли красивий-красивий торт. На ньому було написано “Всього найкращого, Риммо.” А закінчилося це тим епізодом, де мій чоловік, хильнувши зайвого, пинає мене всю дорогу, б’є. Це знімало багато дублів. Такого Дня народження у мене ще не було,  – жартує українська акторка.

Акторка також розповіла, що для неї Тернопіль вже став знаковим, оскільки вдруге вона сюди привозить прем’єру українського фільму. Також у місті в медичному університеті навчається племінник Зюбіної.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *