У Нью-Йорку затримали авантюриста з України, який займався криптовалютою

Підприємець з України, Максим Заславський, був заарештований у Нью-Йорку через махінації з криптовалютою. Чоловік обкрадав людей, вилучивши в них $300 тис. 

Уродженця України, бруклінського бізнесмена Максима Заславського 1 листопада заарештували за звинуваченням у шахрайстві при проведенні ICO – первинному розміщенні криптовалюти.

Про це повідомила прокуратура Східного округу Нью-Йорка, передає korrespondent.

Згідно з даними слідства, одна зі структур Заславського – REcoin Group Foundation – пропонувала інвесторами купити криптовалюту REcoin, нібито забезпечену нерухомістю.

За схожою схемою було організовано ICO ще однієї структури бізнесмена – Diamond Reserve Club World (DRC World). Стверджувалося, що компанія буде вкладати отримані гроші в діаманти.

Інвесторам обіцяв більший прибуток, але ні в першому, ані в другому випадку отримані гроші не вкладалися в реальні активи, дійшли висновку прокурори.

За даними Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), яка порушила адміністративну справу, Заславський залучив $300 тисяч. Активи підприємця і його компаній заморозили.

Заславському загрожує заборона на участь в продажах цифрових активів. Також йому доведеться повернути кошти інвесторам.

Сам Заславський заявив, що “звинувачення безпідставні”. За його словами, SEC упустила питання з регулюванням криптовалют і зараз намагається надолужити згаяне, обравши його як “цапа-відбувайла”.

 

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *