Сміття на Тернопільщині спалюють біля дитячого садочку

Попри те, що сміття у Тернополі спалювати не дозволено, це все ще роблять. На цей раз сміття палили поруч із дитячим садочком. Як казали матусі вихованців садочку, діти надихались димом, адже він був і у приміщенні.

Тернополяни скаржилися на їдкий дим, який «стелився» вулицями «Канади». Кажуть, працівники одного з дитсадків спалюють сміття на дитячому майданчику на території  навчального закладу, передає lypa.

– Пів «Канади» було в їдкому димі, дихати неможливо. Але це ще не найгірше. Причина – у дитсадку №33, що навпроти класичної гімназії. Видно, що там обрізали дерева, бо всюди гілля, але і спалювати його вирішили прямісінько під вікнами дитсадка! І це посеред білого дня, в годині 14-й. Моя дитина туди не ходить, але мамочки, які проходили повз, скаржились одна одній, що в групі діти дихають тим самим, – написала нам пані Оксана.

Але найбільше жінку дивує те, що ані керівництво навчального закладу, ні батьки, зауваження паліям не роблять, хоча спалювати сміття в нашому місті заборонено.

Автор: galas2 Коментар до: “Сміття на Тернопільщині спалюють біля дитячого садочку

 1. Василь
  18.11.2017 з 12:41

  За все відповідає керівник установи. Ганьба!

  • І.Гор
   19.11.2017 з 18:08

   А ви, замість того, щоб ла-ла-ла розписували, краще би прийшли і помогли вивезти ті гілки, якщо ви маєте дитинув тому дитсадочку. А якщо ні, то якого милого дурно на тії гудзики натискаєте і тріпаєтеся,як базарна баба, щоби лише вставити свої 5 копійок, які вже сьогодні ніц не варті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *