Підлеглий Гройсмана має плани на дівчат з Тернополя

На Олімпіаді 2018, яка відбудеться в Республіці Корея, Ігор Жданов найкращих результатів очікує від українських біатлоністів. Зокрема акцент робиться на тернополян – Олену Підгрушну, Анастасію Меркушину та Дмитра Підручного.

Про це заявив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час засідання оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України у зимових Олімпійських та Паралімпійських іграх 2018 року.

«Головні медальні надії збірної України на зимовій Олімпіаді у Пхьончхані покладаються на біатлонну збірну, а також на фристайліста Олександра Абраменка – в акробатиці. В інших видах потрапляння у топ-10 буде вважатися задовільним результатом», – цитує міністра ukrinform.ua.

За його словами, до складу кандидатів в олімпійську збірну України нині входять 57 спортсменів.

«Усі кандидати на здобуття ліцензій здійснюють підготовку за окремою програмою з відповідним фінансуванням. На даний момент в активі української збірної вже 15 олімпійських ліцензій – 11 у біатлоні (5 – чоловіки, 4 – жінки) і 4 – у фігурному катанні (танці на льоду, одиночне катання у чоловіків і жінок). За найбільш оптимістичними прогнозами на Ігри-2018 поїдуть близько 40 вітчизняних спортсменів», – сказав Жданов.

Водночас, він поінформував, що на ХІІ зимових Паралімпійських іграх-2018, які пройдуть у Пхьончхані з 9 по 18 березня, українські спортсмени виступатимуть у трьох видах спорту – лижних гонках, біатлоні та гірськолижному спорті.

«Суттєвим внеском українського уряду у створення гідних та соціально справедливих умов паралімпійців стало значне збільшення призових винагород за медалі. Переможці Паралімпіади отримають 125 тисяч доларів США, срібні медалісти – 80 тисяч доларів, бронзові – 55 тисяч доларів. На відміну від Паралімпіади-2016 в Ріо призові підвищуються у три рази», – наголосив Жданов.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *