На Тернопільщині латифундисти несуть збитки через браконьєрство

Фермери не можуть подолати браконьєрів, які знищують озимину та паплюжать городи. Браконьєри влаштовують сафарі полями, сильно докучаючи мешканцям Тернопільщини.

Першим цю тему підняв тернопільський аграрій, депутат обласної ради Юрій Березовський, передає gazeta1.

Чоловік забив на сполох, адже мисливці-браконьєри, влаштовуючи на полях так звані сафарі, знищують озимину. І дієвої боротьби з ними ніхто, на жаль, не веде, а самотужки аграрії це зло побороти не можуть, та й законних прав для цього у них немає.

Приватне підприємство «Агрон», яке очолює Юрій Березовський, займається вирощуванням сільськогосподарських культур на орендованих земельних ділянках, які знаходяться на території дев’яти сіл Тернопільського району, більшість з яких межують із зоною, де відбувається полювання.

– Нехтуючи працею аграріїв, так звані «мисливці», полюючи на диких звірів, автомобільним транспортом уночі заїжджають на поля, говорячи на їхньому жаргоні, б’ють «під фари» та фактично знищують посіви сільськогосподарських культур. Тим самим наносять значну матеріальну шкоду підприємству, адже після цих наїздів хліб не відновиться. Так уже на сьогодні знищено частину посіву озимих на 2018 рік у В. Гаях, В. Березовиці та Костянтинівці.

І як не прикро про це говорити, з кожним роком ситуація набуває все більшого масштабу. Якщо по нашому господарству втрати вимірюються десятками тисяч гривень, по то області – це мільйони гривень.

А ще шкідливі наслідки для землі, які обчислити просто не можна.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *