До Тернополя прийде холодна і сувора скандинавська зима

На Україну насувається циклон, від якого постраждає і Тернопільщина. Таким чином, зима має бути дуже холодною та сніжною.

На Україну рухається штормовий циклон. Вчені запевняють, що це метеоявище буде малоприємним для країни і принесе негоду, передає te.20minut.

Зима в Україні почнеться з приходу штормового циклону зі Скандинавії, який принесе з собою сніг, а також підвищення і зниження температури.

Про це розповіла на прес-конференції завідувачка відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

За її словами, циклон принесе неприємності для українців. «Територія України в ці дні буде схильна до проникнення фронтальних систем, які пов’язані з дуже великим циклоном над Скандинавією. Цей циклон принесе чимало неприємних ситуацій, він штормовий», – розповіла Мартазінова. Вона зазначила, що в деякі зимові дні він буде зачіпати Україну і принесе снігопади та перепади температури. «Така ж буде і зима: окремі дні будуть морозними, а окремі – теплими. Тоді буде постійно змінюватися погода. Це вже наша дійсність», – розповіла синоптик.

Мартазінова підкреслила, що зима не буде дуже холодною і варто очікувати такої, як в минулому році – помірної.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *