В Березолі пройде виставка котів Мурколай

Уже цими вихідними жителі та гості міста зможуть відвідати виставку Мурколай, на якій покажуть понад 200 котів.

– Я дуже люблю котиків і не пропускаю таких виставок, – розповідає тернополянка Євгенія. – Була уже тричі. На цих заходах дуже цікаво, можна побачити різні породи, котиків можна погладити. Господарі з радістю розповідають про них, дозволяють сфотографуватися. Для себе відкрила нову породу мейн-кун, ці котики дуже дружні. Шкода, що від надмірної уваги котики лякливі – одні сплять, інші в клітках.

Дівчина додає, що ніколи не подумала б, що є коти за десять-двадцять тисяч гривень. Цього року організатори очікують 150-200 учасників і обіцяють, що будуть унікальні різновиди порід та забарвлень кішок: мармурові, британці, шотландці та інші.

У програмі виставки – спеціалізовані шоу, веселі конкурси для власників муркотунчиків, дядько Мурколай для дітлахів та дорослих. Безліч подарунків та веселощів.

– Це буде професійний міжнародний конкурс, на який приїдуть судді з-за кордону, наприклад Іспанії, Італії, – розповідають організатори. – Для відвідувачів виставки будуть конкурси. Також будуть цікаві майстер-класи для дітей, благодійні акції.

Збиратимуть кошти для тварин

На виставці продаватимуть речі на котячу тематику, а виручені кошти підуть на потреби безпритульних тварин. Як каже засновник центру допомоги безпритульним тваринам «Вірні друзі» Алла Ляпандра, якщо вдасться зібрати більшу суму, то кошти перерахують на картку, призначену для збору коштів на створення притулку.

– Ми щомісяця проводимо в ТРЦ «Подоляни» благодійні гаражні розпродажі, а оскільки беремо участь в цій виставці котів, то вирішили провести благодійну акцію, – говорить Алла Ляпандра. – Це буде невеличкий розпродаж. І ми б хотіли, щоб речі, які продаватимуть, були на котячу тематику: статуетки, сувеніри, книги про котиків, картини, вишивка.

Охочим долучитись до розпродажу варто попередньо зателефонувати за номером 068-445-24-46.

Джерело: 20 хвилин

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *