Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Власникам авто на іноземних номерах варто остерігатися

Попри всі намагання власників авто на іноземній реєстрації, відповідного закону не буле.

Верховна Рада не буде приймати спеціального закону, який надасть пільги з розмитнення та акцизного збору для автомобілів на іноземній реєстрації, які зараз масово завозяться в Україну. У парламенті розробили власну модель виходу з ситуації, що склалася.

Про особливості розробленого комітетом з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна в ефірі 5 каналу.

«Законопроект готовий і готовий саме з тією ідеологією, яку проговорювали з активістами і без них. Я думаю, що суспільство також очікує, яке рішення може прийняти влада. Я намагаюся зібрати керівників із виконавчої гілки влади і з законодавчої для того, щоб востаннє проговорити концепцію законопроекту, який ми будемо пропонувати. Вона відмінна від того, що говорили ми з учасниками акції», – сказала вона.

За її словами, не можна проводити акцію для тих, хто скористався прогалинами в митному законодавстві, порушив чинне законодавство і використовував систему протиправного ввезення в режимі тимчасового ввезення або в режимі транзиту.

«Ми маємо підійти зважено і на якийсь період часу ухвалити таку шкалу акцизного податку, щоб кожен громадянин захотів, зміг привезти вживаний автомобіль», – зазначила Южаніна.
За її словами, лібералізація повинна буде застосовуватися з коефіцієнтом залежно від віку автомобіля.

У Тернополі побили та пограбували хлопця

На Тернопільщині відбудуться футбольні змагання з нагоди створення УПА