Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

У Тернополі шукають менеджерів з продажу та водіїв (СТАТИСТИКА)

Цього тижня на ринку праці Тернопільщини ситуація дещо інша. Наприклад, тепер роботодавці найбільше потребують продавців та водіїв.

За останній тиждень на сайті work.ua було розміщено 416 вакансій із територіальним відношенням до Тернополя й Тернопільської області.

За посадами на Тернопільщині найбільше шукають: продавців-консультантів – 83, менеджерів з продаж – 78, водіїв – 55, торговельних представників – 44. Найменше: слюсарів / охоронців / експедиторів / табельників / провізорів / медсестер / майстрів з ремонту – 9.

Якщо аналізувати даний показник по категорії “Вакансії”, то вигляд буде дещо інший. Зокрема, роботодавці найбільше шукають за категоріями: продаж, покупки – 170, робітничі спеціальності – 162, сфера обслуговування – 130, торгівля – 120, транспорт, автобізнес – 103, адміністрування, керівництво середньої ланки – 74. Найменше потребують у: керівництво верхньої ланки – 7, культура, музика, шоу-бізнес – 6, нерухомість – 3, страхування / юриспруденція – 2.

Що стосується заробітних плат, то вони не вельми змінилися з минулого тижня. Чи не найбільше обіцяють платити представникам торгових та робітничих професій – від 4000 до 12000 гривень щомісяця + відсотки від продаж. Дещо менше – до 5500 – обіцяють усім, хто в сфері обслуговування. Різкий перепад можна побачити в оплаті для водіїв – від мінімальних 3200 ледь не до 10000.

Христина Слота

На Тернопільщині через похолодання масового почали хворіти люди

Осінь по-українськи: неймовірна краса природи (ФОТО)