У Тернополі на фестивалі “Сала і Самогону” побили рекорд (ВІДЕО)

У Тернополі на гастрономічному фестивалі «Сала і Самогону»  встановили черговий  рекорд – тут із пивних діжок зробили контактну барну стійку, довжиною 40 м 93 см. Його, близько 18.00, зафіксували представники Книги рекордів України. 

І хоч чогось надзвичайного у такому рекорді, як сказав один із організаторів фестивалю нема, однак це цікавий рекорд для заходу такого типу.

– В Тернополі ми зареєстрували рекорд, який вже  не новий в Національному реєстрі рекордів України, – каже керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова. – Адже  ця історія триває вже впродовж багатьох років і починала з найдовшої  контактної барної стійки в басейні… А сьогодні ми маємо не перевершений на даний момент рекорд – він за всіма параметрами перекриває попередні. Це означає , що сьогодні ми зареєстрували новий рекорд України, який називається  – найдовша контактна барна стійка з пивних бочок. Ми нарахували 42 пивні бочки, була десь, кажуть, і 43-я,  але ми її не знайшли.  Довжина барної стійки – 40 метрів 93 сантиметри.

Який рекорд можна встановити на гастрономічному фестивалі, за словами пані Вєтрової, тернопільським рестораторам не підказували.  Виявилось, що ті – доволі обізнані у подібних  речах.

– Я була здивована обізнаністю організаторів, – каже вона. – Адже ми справді  дуже багато консультуємо охочих встановити рекорд, підбираємо номінації.  У цьому  випадку нашого втручання не було. Вони самі придумали креативний рекорд, самі скомпонували, зробили ескіз. І нам було приємно, що  організатори, з якими ми працюємо упродовж років,  обізнані, самі вирішують.

Головними організаторами цього рекорду, як розповів представник «Гільдії рестораторів Тернопілля»  Олег Макогін, є партнер фестивалю – ТОВ “Микулинецький Бровар”.

– Ці дубові діжки під стійкою – нашого партнера, – каже Олег Макогін. – У більшості своїй вони –  нові, будуть використані для виготовлення якоїсь продукції. Але, оскільки   партнери якраз і замовили ці діжки, і вони прийшли вчасно, то на базі цих діжок цю стійку якраз і виготовили.

До слова, черговий запланований рекорд  – це не єдине,  про що говорили тернополяни напередодні проведення фестивалю. Не менш обговорюваною темою стало і саме місце проведення заходу – на Майдані Волі, неподалік Катедри, що не могло не викликати шквалу критики як серед тернополян, так і у ЗМІ. Чому саме там, також пояснив  пан Макогін.

– Це обставини, – каже він. –  В нас місто невеличке. В нас є тільки два майдани, які можуть помістити такі дійства. І є ще парки. У парку Шевченка , який ми часто використовуємо для таких подій, у таку пору дуже холодно.  Ми впевнені в тому, що люди просто не прийшли б. Бо сидіти біля води в такий період неможливо. Через те мусіли проводити то в центрі міста, а оскільки Театральний майдан був зайнятий іншою подією,  в нас не було іншого виходу, як спробувати зробити тут перший раз. Можливо, востаннє.

Представник організаторів не заперечив, що Катедрі таке сусідство могло не сподобатись.

– Я можу так сказати – ці вимоги, які нам поставила церква, ми виконуємо, – додав він.

Джерело: “20 хвилин”.

 

Бойко Роман

This website uses cookies.