Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополян вразила кольорова школа за півтора мільйони гривень (ФОТО)

У мережі активно обговорюють вигляд однієї із шкіл у Тернопільській області. Зі звичайного сірого приміщення вона перетворилася на справжнє кольорове диво.

Після ремонтів школу у селі Оліїв, що на Зборівщині, тепер видно за кілька кілометрів. Фасад навчального закладу помалювали у різні кольори. Також наразі тривають роботи з утеплення фасаду, перекриття, заміни покрівлі та влаштування дашків входу.

Жителі села кажуть, що спочатку всім було незвично, але зараз виглядає розкішно. Фото навчального закладу активно поширюють у мережі.

— Дуже гарно!!! я не могла повірити, що це Оліївська школа, — пише Ірена Колінець-Єжевська.

— А сільський голова хотів мітингувати в управлінні освіти ТОДА за нестандартний підхід до оформлення школи, — зазначила Olya Khoma.

— І красиво, і оригінально, і весело, — Ірина Федорів

Як зазначили в ОДА, загальна вартість усіх робіт у школі – близько 1,5 млн. грн. Основна частина проекту реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, з якого спрямовано понад мільйон гривень. Інша частина – співфінансування з районного бюджету – близько 400 тис. грн., та з бюджету сільської ради – 50 тис. грн. Наразі у школі активно ведуться роботи з утеплення. Заходи спрямовані на енергоефективність та економію коштів на енергоносії.

Джерело: Доба

Небезпечна ситуація у Тернополі: дуже п’яний чоловік бігав по дорозі

На Тернопільщині 36-річна жінка потрапила у біду