В Тернопільській області один з вузів отримав нового керівника. Про це передають Тернополяни.
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/10/ef3d7003b8ca22ff176139dbab92445d_XL-300x200.jpg)
«За результатами таємного голосування вчена рада НУБіП України обрала д.е.н., професора Жибака Мирона Миколайовича на посаду директора Бережанського агротехнічного інституту», – повідомили у прес-службі університету.
Таким чином, вчена рада Національного університету біоресурсів і природокористування України підтримала рішення трудового колективу інституту щодо кандидатури його керівника.