Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Платіть за прийом: як в Тернополі людей залишають без медичних послуг?

Вагітна жінка не змогла отримати безоплатну консультацію терапевта у тернопільській амбулаторії. У закладі висить цінник на послуги, які ще фактично мають бути безкоштовними. Після прохання пояснити ситуацію, медики красномовно втекли. 

Сьогодні, 24 жовтня, в амбулаторію №14 по вул. Куліша, 7-А у Тернополі за медичною допомогою звернулася вагітна переселенка із Севастополя.

Проте в обслуговуванні їй відмовили, оскільки вона нібито не заплатила за послуги лікаря, повідомляє обурений користувач Michael Vmo на своїй сторінці у Facebook.

«Шановні тернополяни! Оце цінник, який висить у амбулаторії №14 на вул. Куліша, 7-А. Щоб прийняв терапевт, потрібно заплатити 30 гривень. Сьогодні 24.10.2017 року у цій амбулаторії відмовили в безоплатному прийомі вагітній жінці, яка ще у 2015 році виїхала з окупованого московитами Севастополя. Оце потрібно було бігти з окупації, щоб з тебе почали брати гроші за безкоштовні послуги медичного закладу. На мої слова, що вони порушують Конституцію України, вони відповіли, що чхали на неї, і що в них є рішення міської влади. Рішення дійсно є, але в рішенні не вказано, що потрібно за прийом у терапевта брати гроші. Шановні тернополяни! Підкажіть, будь ласка, що робити, коли свої на ділі гірші за окупантів. Як нам бути, коли ми захворіємо – здихати?», – пише дописувач.

У Тернополі проблеми з відновлення подачі тепла?

Стає небезпечно: у Тернополі орудують квартирні злодії