Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

До уваги тернопільських водіїв: від завтра зростають штрафи за паркування на місцях для інвалідів

З 26 жовтня збільшиться відповідальність за порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. У грошовому еквіваленті сума штрафу становитиме від 1020 до 1700 грн.

За порушення правил зупинки чи стоянки транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю ( крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів тягнуть за собою накладення штрафу від шістдесяти до ста неоподаткованих мінімумів. А саме – від 1020 до 1700 гривень.

Такий самий штраф очікує на тих водіїв, які незаконно встановлюють на транспортному засобі розпізнавальний знак «Водій з інвалідністю», — повідомляють в управлінні Патрульної поліції Тернополя.

Музичний фестиваль «Файне місто» переїде з Тернополя до Хмельницького?

Біля Тернополя таксист протаранив “швидку” (ФОТО)