У Тернополі через малу зарплату лікарі “швидкої” відмовились їхати до хворого на виклик

Тернополянка Руслана реально не знає, куди їй звератись, адже у своєму безвиході зіткнулася із байдужістю медиків – людей, які давали клятву Гіпократа.

«Ввечері у чоловіка сильно розболілось вухо. Біль була така сильна, шо він не міг встати з ліжка. Я, звісно, зателефонувала 103. Що було далі – мене шокувало» – розповідає TeNews Руслана. Спершу диспетчер сказала, що у них на швидкій немає лора і порадила піти наступного дня у поліклініку за місцем проживання. Легше чоловікові не ставало, тож тернополянка знову набрала номер швидкої допомоги. Диспетчер сказала, що «їм нема смислу їхати, бо в них малі зарплати». Вона також додала, що є пенсіонеркою і зарплату їм затримують з вересня. «Може того й вони не їдуть, що там пенсіонерка, а не молода людина, – ділиться своїми припущеннями Руслана. – Ой, як все важко…».

В результаті жінці довелось залишити чоловіка на двох дітей, яким по 5 і 6 років і самій іти в аптеку, а тоді робити хворому укол сильного обезболюючого.

Автор: Бойко РоманКоментар до: “У Тернополі через малу зарплату лікарі “швидкої” відмовились їхати до хворого на виклик

  1. Назар
    29.10.2017 з 12:05

    В торгові ідіть, там від 10 000 грн./міс. , но треба мерзнути, принижуватись, терпіти ідіоцьких продавців і тд. Короче зовсім немає зони комфорту і поваги

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *