У Тернополі з’явиться новий дитячий садок

Комунальні служби все ж взялися за “будинок жахів”, де постійно перебували безхатьки та маргінали. Тепер у Тернополі має з’явитись новий дитячий садочок, а будівлю доведуть до ладу.

Ще донедавна будинок на вул. Паркова, 12 наводив жах на тернополян. Адже там постійно перебували наркомани, безхатьки та любителі випивки, передає realno.te.ua.

Всюди бруд, купа сміття, ці люди, навіть, вибачте, спорожнялися там, де й спали. «Зробіть щось із цим. Наведіть лад!» — в один голос кричали тернополяни до комунальників.

Справа зрушила з місця, коли вражаючі фотографії цього страшного місця зробив тернопільський фотограф Микола Василечко і виклав їх у ФБ. Люди тривалий час гостро обговорювали це питання, критикували комунльників міста. Тож ті невдовзі почали там наводити лад. Жителів, котрі «захопили» будинок вигнали. Сміття і весь непотріб прибрали. А недавно на останній сесії міської ради прийняли рішення зробити там дитячий садочок, оскільки у місті порблема із вільними місцями у дошкільних закладах.

Автор: galasЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *