За домашніх тварин доведеться платити податок

Верховна Рада хоче ухвалити законопроект, згідно з яким власники домашніх тварин будуть змушені платити податок за кожного улюбленця.

Нардепи хочуть зобов’язати українців реєструвати домашніх тварин та платити за них по 180 гривень – відповідний законопроект опублікований на сайті ВР.

За документом, реєстрації будуть підлягати всі тварини, віком від 2 місяців – після неї тварині видадуть довічний порядковий номер, який прикріплюватиметься до нашийника.

При цьому буде введений новий збір на домашніх собак і котів в розмірі 180 гривень.

Крім того, серед іншого, українців зобов’яжуть при переїзді повідомляти в 5-денний термін ветеринарну службу про наявність у них вихованців; введуть обов’язкове відвідування ветеринарних клінік – не рідше, ніж раз на три роки; заборонять розводити потомство на дому – це доведеться робити виключно в ліцензованих племінних розплідниках і кінологічних клубах, що мають ліцензію.

Контроль за дотриманням всіх нововведень пропонується покласти на Нацполіцію – силовики зможуть приходити до українців додому і перевіряти, чи носить їхній кіт нашийник; чи в належних умовах утримуєтьсясобака; чи не виникло у домашньої тварини “незаконної” вагітності, а також тимчасово вилучати тварин до суду.

Автор: Редактор3 Коментар до: “За домашніх тварин доведеться платити податок

 1. Андрій
  25.10.2017 з 10:48

  мої три кота, два з яких до мене приблукали, сказали мені, аби я тут написав, як я корму їм ковбаси і молока не буде за ті гроші купувати не буду, то вони особисто зісруть всю ту Верховну раду і заригають кабінет Пороха! Хир вам, а не нова нажива. А тупорилу ЄС, в яких таки хрінь є хай не ляля, бо походу третій майдан буде за вихід з ціїєї євробожевільні.

 2. pbta
  25.10.2017 з 20:32

  а пусть евроинтеграторш за свои деньги содержат и платят за них. Таким способностям должностей секретарш хватило бы, а не замминистра. Не слишком хорошо устроились за бюджетные деньги, мы должны платить за кошек, чтобы им на похоти хватало?

 3. ІВАН
  09.11.2017 з 18:28

  ЦЕ ВЖЕ ЗА ДУЖЕ НІХТО НАВІТЬ КОПІЙКИ НЕДАСТЬ ВАМ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *