Завтра у Ватикані Франциск благословить корони Зарваницької ікони Матері Божої

Неймовірне для України дійство відбудеться завтра у Ватикані. Так, папа Франциск збирається благословити корони Зарваницької ікони.

15 жовтня до Рима приїде чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої. Свій шлях у Вічному місті вона розпочне із площі св. Петра у Ватикані, де перебуватиме під час меси, котру очолить Святіший Отець Франциск. Після богослужіння у Ватикані ікона прибуде до прокатедрального собору Святої Софії (Via di Boccea, 478).

У неділю, 15 жовтня, ікона перебуватиме на площі св. Петра у Ватикані під час меси, котру очолить Святіший Отець Франциск з нагоди канонізації нових святих в Католицькій Церкві. Святіший Отець Франциск благословить корони, що будуть поміщені на ікону, та передасть реліквію для почитання в українській громаді Рима та всім, хто буде здійснювати паломництво до неї. Варто відзначити, що коронація самої ікони відбулась 150 років тому з рук папи Пія IX.

Після перебування у Ватикані ікона прибуде до прокатедрального собору Святої Софії в Римі, де українські мігранти впродовж тижня матимуть нагоду поклонитися їй та взяти участь в богослужіннях.

Зустріч ікони в соборі Святої Софії відбудеться 15 жовтня о 15:45. В цей день вірні матимуть нагоду молитися Божественну Літургію та Молебень до Пресвятої Богородиці. Перший день перебування ікони в храмі присвячений молитовному наміренню за мир та припинення війни в Україні. Впродовж тижня в храмі відбуватимуться богослуження та почитання чудотворної ікони з різними молитовними наміреннями на кожний день. Завершиться перебування ікони в соборі Святої Софії у неділю, 22 жовтня, Божественною Літургією о 10:00 та освяченням води.

«Перебування чудотворної ікони Пресвятої Богородиці із Зарваниці у Вічному місті – це унікальна нагода для наших вірних піднести їхні молитви за мир в Україні до стіп Пресвятої Богородиці. Паломницький шлях ікони з України до Ватикану, де її благословить Святіший Отець, а відтак її перебування серед українських мігрантів – це момент особливого духовного піднесення для всього українського народу серед теперішніх випробувань і терпінь», − розповів о. Марко Семеген, настоятель собору Святої Софії в Римі.

Автор: РедакторЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *