Де і як поповнити “Карту тернополянина” (ІНФОГРАФІКА)

В Тернополі уже почала діяти соціальна карта. Про те, як і де її можна поповнити, читайте нижче. 

На зупинках громадського транспорту у Тернополі діють 18 пунктів продажу та поповнення електронних проїзних у громадському транспорті (у тому числі для учнів/студентів та «Карток тернополянина»).

Місця розміщення пунктів можна дізнатися на сайті http://detransport.com.ua/ натиснувши в меню «Показати пункти транс. карт», а також на сайті fayna-karta.te.ua у розділі «Місця поповнення» та за посиланням https://fayna-karta.te.ua/%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%86%D1%8F-%D0%BF%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F/ .

Поповнення карток в таких пунктах здійснюється без комісії. Уже з початку наступного року буде доступне онлайн поповнення через веб портал в особистому кабінеті, а також через мобільний додаток за допомогою телефону з технологією NFC. Також з нового року буде доступне відстрочене поповнення на терміналах самообслуговування , що розміщені в різних частинах міста.

До слова, на виготовлення «Картки тернополянина» вже подали заявки понад 40 тисяч людей.

Автор: РедакторКоментар до: “Де і як поповнити “Карту тернополянина” (ІНФОГРАФІКА)

  1. зося
    24.01.2018 з 09:16

    На зупинці біля “Шостого магазину” ні одного пункту поповнення! Тисячі людей їдуть чи пересідають на цих зупинках! Хтось про них подумав? Де поповнити картку? Кому потрібен цей пункт поповнення на Текстильній? Скільки там людей? А біля Шостого люди їдуть на роботу і промисловий район!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *