Голову ОДА Степана Барну помітили у черзі за дешевою піцою (ФОТО)

На запитання тернополян щодо негативних висновків «Ревізора», Степан Барна відповів, що це одна з його найулюбленіших піцерій і він і далі буде її відвідувати.В Тернополі Микола Тищенко відвідав ряд закладів, серед них паб «Файне Місто», ресторан «Оскар», легендарну «Стару піцерію» та «перлину» гастрономії — закусочну «Темп».

Перевірку проводили ще в травні, захищати ж честь закладів міста нещодавно їздили їх представники та чиновники міської ради на пост-шоу «Страсті за Ревізором». Передача вийшла в ефір кілька днів тому та викликала чималий резонанс у місті.

Скажімо щодо улюбленої багатьма «старої піцерії» думки тернополян розділилися: одні вражені умовами, в яких готують піцу та засуджують працівників цього закладу, інші завзято захищають їх, стверджуючи що тут найкраща у місті піца і вони все одно будуть тут обідати.

Свій вибір зробив і губернатор Тернопільщини Степан Барна, який сьогодні обідав у «Старій піцерії», повідомила 0352.ua тернополянка Оксана. На запитання людей щодо негативних висновків «Ревізора», Степан Степанович відповів, що це одна з його найулюбленіших піцерій і він і далі буде її відвідувати.

Автор: Бойко Роман

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *