Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернополяни хочуть бойкотувати підняття цін на проїзд

Місцеві жителі незадоволені рішенням міської ради про зростання вартості проїзду у громадському транспорті.Тернополянин Володимир Кучерявий зареєстрував петицію.

Прошу Вас у зв’язку з новинами, опублікованими на ресурсах: http://zz.te.ua/, http://business-companion.te.ua/, http://ternopillive.com.ua/, про те, що “з 1 жовтня проїзд у маршрутці коштуватиме 5 грн, а в тролейбусі 4 грн. А з 1 січня – 6 грн у маршрутках та 5 грн у тролейбусах, якщо розраховуватись готівкою.” та ін., ввести мараторій на підняття вартості тарифів для перевезення громадян (жителів міста Тернопіль, гостей цього міста, пільгових категорій пасажирів) готівково або безготівково на 1 рік.
Прошу не прив’язувати “Соціальну картку тернополянина” та “електронний розрахунок за проїзд” до питань тарифоутворення. Пам’ятайте, що впровадження картки покликане зробити зручнішими послуги та товари для жителів міста, а не привести до ускладнення та здорожчання проїзду для інших категорій, які складають абсолютну більшість, – йдеться у повідомленні.

 

 

Лікарі борються за життя тернопільського немовляти, мама якого померла після пологів

Тернополяни переспівали «Despacito» українською (ВІДЕО)