Священику з Тернопільщини вручили високу нагороду. Про це пишуть Тернополяни.
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/09/5b1e6c4d1e15f188ac7ef1786c136130_XL-300x200.jpg)
«Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, звершив Божественну літургію у храмі та нагородив прот. Руслана Притулу найвищою священичою нагородою – митрою», – повідомили у єпархіальній прес-службі.
Владика привітав о. Руслана із 40-річчям, зазначивши, що багато можна трудитися для храму, але без любові ця праця буде даремною.
“У вас є найголовніше, що потрібне для доброго пастиря, – любов до Бога, ближніх, співбратів-священників, до своїх парафіян. Нехай завдяки вашому прикладу ваші парафіяни стараються бути справжніми християнами, йти по шляху спасіння, твердо стояти в православній вірі. Нехай Господь благословляє вас ще на багато років служіння біля престолу Божого в цьому храмі, збудованому великою мірою вашою щирою молитвою”, – побажав архієрей ювілярові.