Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Що зорі готують для кожного – гороскоп для всіх

Загальний гороскоп на тиждень – 11.09 – 17.09. 

Овен (березень 21 – квітень 20)

Понеділок і вівторок можуть бути невдалими. Та й у спілкуванні з іншими людьми Ви будете відчувати сильний дискомфорт. Проте в середу і четвер Ви відчуєте прилив кипучої енергії і нікому не дозволите стояти у Вас на шляху. У п’ятницю та суботу всі Ваші думки будуть присвячені питанням кар’єри. Будь-які Ваші рішення будуть мати серйозний вплив на репутацію. У неділю Ви перебуватимете в колі однодумців і знову переповнитися оптимізмом.

Телець (квітень 21 – травень 21)

У понеділок і вівторок Ви відчуєте пристрасть. Але вона буде носити не творчий, а емоційний характер. Протягом наступних двох днів не проявляйте відчуженість у спілкуванні із близькими, за таких умов – у стосунках все буде гаразд.

У п’ятницю та суботу Вам нарешті вдасться “докопатися” до істини в якомусь питанні, яке досі залишалося для Вас загадкою. Але в неділю все знову може здаватися Вам вкрай заплутаним і незрозумілим, хай це Вас не засмучує.

Близнюки (травень 21 – червень 21)

У понеділок і вівторок уявіть себе капітаном дослідного космічного корабля, який вирушив на пошуки незвіданого, утримуйтесь від будь-яких висновків і просто спостерігайте. У середу і четвер Ви будете проявляти більшу інтелектуальну участь, але при цьому все одно не станете вказувати іншим людям, що робити.

У п’ятницю та суботу Ви будете перебувати у вкрай мінливому настрої, але в неділю знову відчуєте твердий ґрунт під ногами.

Рак (червень 22 – липень 22)

В понеділок і вівторок утримайтеся від прийняття будь-яких важливих рішень. У період з середи по п’ятницю Ви теж будете досить розгублені. Тому краще всього Вам буде скасувати всі плани на вечір п’ятниці й просто залишитися вдома. Розслабтеся і відновіть сили.

Цей тиждень не підходить для активної соціальної діяльності. У неділю всі Ваші думки будуть присвячені фінансовим питанням.

Лев (липень 23 – серпень 23)

Схоже, що в понеділок і вівторок деякі речі будуть здаватися Вам не цілком зрозумілими, але поки просто змиріться з наявністю деяких невідомих чинників. Пройде ще якийсь час, перш ніж вони вирішаться. У середу і четвер на любовному фронті у Вашому житті почнеться відчутний сплеск активності, який безумовно буде Вам до душі. У п’ятницю та суботу Ви будете абсолютно точно знати, чого Вам хочеться. У неділю збавте оберти і зберігайте помірність та стриманість.

Діва (серпень 24 – вересень 23)

У понеділок і вівторок Ваші друзі будуть висловлювати найрізноманітніші точки зору, і замість того щоб сперечатися з ними, краще постарайтеся до них прислухатися.

У середу і четвер Ви будете абсолютно впевнені в тому, що знаєте, як слід діяти, але буде краще знову ж таки дослухатись до близьких. Ви занадто часто брали відповідальність на себе. У п’ятницю та суботу Ви зможете залишити всі ці стреси позаду і насолодитися романтичним спілкуванням з коханою людиною. А в неділю Вас чекатиме якесь дивне відкриття.

Терези (вересень 24 – жовтень 23)

Схоже, що в понеділок і вівторок Вами опанує тяга до матеріальних цінностей. Не цілком зрозуміло, чим це буде викликано, але Вам безумовно слід зробити над собою зусилля і почати проявляти трохи більше чуйності та щедрості в спілкуванні з іншими людьми.

У середу і четвер намагайтеся приділяти їм підвищену увагу і будьте готові морально їх підтримати.

У п’ятницю та суботу Ви будете занурені в себе. Зате неділя буде для Вас справді фантастичною.

Скорпіон (жовтень 24 – листопад 22)

У понеділок і вівторок Ваша чарівність затьмарить всіх оточуючих. Таке враження, що Ви будете немов магніт притягувати до себе позитивну енергію зірок, але це буде відбуватися мимоволі. У середу і четвер Ви будете перебувати в центрі уваги інших людей.

П’ятниця і субота будуть протікати в більш стриманому, практичному ключі. Неділю Ви вирішите присвятити спокійним справам – наприклад, наведення порядку в своєму будинку.

Стрілець (листопад 23 – грудень 21)

У понеділок і вівторок Вам захочеться побути наодинці зі своїми думками. Ви будете сповнені яскравими фантазіями, але вони носитимуть надто розмитий характер, щоб ділитися ними з іншими людьми. Тому поки з цим зачекайте. У середу і четвер у Вас можуть зародитися дружні стосунки з новою людиною. У п’ятницю та суботу Ви будете намагатися дотримуватися добре знайомих Вам речей, але в неділю з готовністю вирушите на пошуки незвіданого.

Козеріг (Грудень 22 – Січень 20)

Вам вже відома вся необхідна інформація, залишилося лише прийняти рішення. Зрозуміло, Вам буде корисно попередньо проконсультуватися з ким-небудь із друзів.

У середу Ваше життя стрімко набере обертів, на Вас чекатиме безліч яскравих подій.

У четвер Вам буде важливо зберігати дисциплінованість. У п’ятницю та суботу Вам буде необхідно проявляти скромність. Зате у неділю Вас неодмінно похвалять.

Водолій (Січень 21 – Лютий 19)

У понеділок і вівторок на кар’єрному фронті Вашого життя буде відчуватися деякий застій, тому присвятіть краще початок тижня суспільно корисної діяльності.

У середу і четвер Вам пощастить опинитися в групі людей, які будуть погоджуватися з Вами практично у всьому. Обов’язково придумайте привід, щоб бачитися з ними частіше.

У п’ятницю та суботу Вас чекатимуть пам’ятні події, а неділю пройде просто на “ура”.

Риби (Лютий 20 – Березень 20)

У понеділок і вівторок Вам буде важко провести чітку грань між світом своїх фантазій й об’єктивною дійсністю. Тому в середу і четвер Ви вирішите зайнятися простими рутинними справами – наприклад, прибиранням будинку або приготуванням.

П’ятниця і субота також будуть проходити досить спокійно. У неділю Ви звернетеся за порадою до одного зі своїх мудрих друзів. Він зможе допомогти Вам у всьому.

Підготувала Олександра Баліцька

Макет костелу привернув увагу багатьох тернополян (ФОТО)

“Нива” ганебно програла аутсайдеру. Відео голів