Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

На Тернопільщині маленький хлопчик просить допомогти йому зібрати кошти на операцію (ФОТО)

У шестирічного Артура лікарі виявили глухоту аж четвертого ступеня. Родина просить небайдужих допомогти зібрати гроші на імплант.
У жовтні хлопчику планують робити операцію

Шестирічний Артур  Ковальчук з Ланівців потребує термінового лікування. Кошти потрібні на дорогі ліки та та трьохетапне хірургічне втручання зі встановленням інплантанту. Операцію мають робити в кінці жовтня, проте грошей у сім’ї немає.
Діагноз Артурчика Ковальчука – повна атрезія правого слухового проходу,кондуктивна правобічна глухота 4 ступеня.  – Проблеми зі слухом в сина, як виявилось, були з народження, але тоді лікарі цього не побачили, – каже батько хлопчика Євген Ковальчук. – А в шість рочків почала заростати вушна раковина. Якщо не зробити операції, хлопчик може стати повністю глухим. Часу в нас до кінця жовтня. Наша сім’я не має змоги самостійно оплатити лікування, тому ми звертаємось за матеріальною підтримкою, щоб наш синочок зміг повноцінно чути і був здоровим.

Довідка: Кошти на лікування Артура Ковальчука можна перерахувати на картку ПриватБанку № 5168757330407984 (Ковальчук Євген Олексійович)  тел. 0987768453.

Джерело: “20 хвилин”.

В Італії завжди чужі і вдома вже не станемо своїми, – заробітчанки поділились історіями життя

Тернопільський будівельник та меценат Ігор Гуда отримав високу нагороду за підтримку воїнам АТО