На незвичайний вчинок пішов житель Тернопільщини заради своєї другої половинки. І тепер йому загрожує кримінальна відповідальність.
Крадіжка трапилась у селі Синява. Микола вкрав кобилу «Лису». За словами правоохоронців, підозрюваний у злочині не лише катався на кобилі, а й хотів її продати. Втім, мати хлопця каже, що він соромиться свого вчинку. і продавати тварину не збирався. Родичі коханої також виправдовують підозрюваного, повідомляє «Сегодня».
На Тернопільщині хлопець пішов на кримінал заради коханої. Він вкрав кобилу (ВІДЕО)
![](https://galas.te.ua/wp-content/uploads/2017/09/4000.jpg)