Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Ярмарка спорту представить більш ніж 40 видів секцій

Уже цими вихідними під час Ярмарки спорту буде представлено більш ніж 40 видів секцій. Відвідати захід може кожен охочий. 

10 вересня в концерт-холі “Подоляни” вдруге в Тернополі відбудеться “Ярмарок спорту”. Це єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених в регіоні, повідомляє 20 хвилин.

Організовує захід громадська організація “Об’єднання “Самопоміч”.

Відвідувачам представлять понад 40 видів спорту на будь-який смак, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові види спорту, силові види – армреслінг, танці-бальні, спортивні, сучасні, екстремальні та молодіжні види, оздоровчі програми та багато інших.

Протягом дня на майданчиках відбуватимуться відкриті майстер-класи та показові виступи. Глядач може не тільки дізнатись детальну інформацію про даний вид спорту, а й взяти участь у майстер-класі з тренером, ознайомитись та підібрати для себе відповідний напрямок у спорті, а також отримати інформаційний буклет.

Протягом дня в “Подолянах” покажуть себе величезна кількість спортивних секцій. Кожен охочий зможе спробувати себе у різних видах спорту, поспілкуватись із зірками спорту та відкрити для себе щось нове.Триватиме Ярмарок спорту з 12 до 20 години.

“Нашим завдання є створення можливості для дітей та дорослих до занять фізичною культурою та спортом. Такі майстер-класи – це привід познайомитися із більшістю спортивних напрямів, де кожен зможе спробувати себе у певному виді спорту та обрати те, що йому найбільш до душі” – кажуть організатори.

Партнери заходу: генеральний партнер – торгова марка “Опілля” , офіційні партнери – “Фасадсервіс”, мережа аптек “Борис” та “Ромашка”.

У Тернополі Дзідзьо презентував свій перший фільм (ФОТО, ВІДЕО)

OLX потрапив у скандал через ВКонтакте (ФОТО)