Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Як заохотити дітей до навчання

На сьогодні однією з найбільших проблем для батьків є те, що діти не хочуть вчитися та ходити до школи. Саме тому психолог Світлана Ройз розробила декілька порад, які допоможуть раз і назавжди позбутися цієї проблеми. 

1. Обережно добирайте слова. Ваша надмірна суворість чи агресивний тон можуть ще більше погіршити ситуацію. Відсутність мотивації у школяра дорослі нерідко плутають зі звичайною неслухняністю.

2. Допомагайте у всьому. Залишайтеся у контакті з дитиною. Замість того, щоб допомогти, батьки часто сварять малечу за погані оцінки або ставлять у приклад інших, більш успішних дітей. Психолог Світлана Ройз стверджує, що така поведінка – найгірша помилка батьків. Підтримайте пошукову активність вашої дитини.

3. Проявляйте розуміння. Причиною поганого навчання може бути біологічна неготовність дитини пізнавати щось нове. З цим часто стикаються батьки учнів, які пішли в школу у 6 років. Світлана радить особливо уважно слідкувати за здоров’ям та безпекою дитини. У неї повинні бути сили та сміливість, інакше рівень мотивації зменшуватиметься.

Зрозумійте, що в кожній дитині живе винахідник та геній. Не забувайте, що помилка веде до ще більшої перемоги. Якщо дитина не боїться помилитися, у неї буде мотивація до навчання.

Спостерігайте за тим, до чого дитина має хист. Розвивайте у сині чи доньці саме цей талант, а решта – підтягнеться.

4. Позбудьтеся почуття надмірної опіки. Це досить поширена причина небажання дітей вчитися. Варто зауважити, що погрози та вимоги до дитини можуть теж налякати. Психолог Світлана Ройз зауважує, що краще змалечку прищепити своїй малечі бажання вчитися, а далі підтримувати цікавість до усього нового.

5. Не залишайте запитання дитини без відповідей. Проявляйте інтерес до всього, що говорить донька або син. Хваліть вашу дитину навіть за найменші успіхи.

Юрій Матевощук зустрінеться з прихильниками

На хмельницькій трасі тернополянин вилетів в кювет. Є потерпіла