Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Cтудентським активістам розповіли як не потрапити в халепу

Міністерство юстиції України спільно з партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID запустило всеукраїнський проект «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого забезпечити українців інформацією про права, що гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати, підвищити юридичну грамотність і викрити корупцію в держустановах. 

Першим етапом проекту є роз’яснення трьох блоків питань:

 • Права у сфері правосуддя;
 • Захист права власності;
 • Протистояння корупції у вищих навчальних закладах.

З цією метою Головне територіальне управління юстиції у Тернопільській області 13 вересня 2017 року провело зустріч зі студентським самоврядуванням ТНЕУ.

Під час зустрічі в. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Вовк Тетяна Василівна і Голова Університетської Ради Студентів Тернопільського національного економічного університету Яхван Діана Володимирівна в урочистій обстановці підписали Меморандум про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Тернопільській області та університетською радою студентів Тернопільського національного економічного університету.

Цей Меморандум спрямований визначити напрямки та механізми співпраці, а також усі необхідні робочі документи між Сторонами задля спільного розвитку плідної співпраці в межах всеукраїнського просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», метою якого є забезпечення жителів області інформацією про права, що гарантовані їм Конституцією і законами, навчити реалізовувати та захищати ці права, протистояти корупції у вищих навчальних закладах, підвищити юридичну грамотність.

Також керівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області поспілкувалися зі студентами на теми:

 • «Про реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!»»;
 • «Виконання рішень стосовно іноземців, осіб без громадянства та іноземних юридичних осіб»;
 • «Права іноземців щодо реєстрації нерухомого майна»;
 • «Реєстрація актів цивільного стану з іноземними громадянами.
 • «Реєстрація шлюбу. Реєстрація народження. Апостилювання документів»;
 • «Право іноземних громадян на об’єднання»;
 • «Порядок вчинення нотаріальних дій за участю іноземних громадян»;
 • «Практичні аспекти співробітництва державних органів України із компетентними органами іноземних держав під час виконання міжнародних договорів України про правову допомогу та правові відносини у цивільних та кримінальних справах»;
 • «Загальні поняття та ознаки корупційних правопорушень та правопорушень пов’язаних з корупцією. Першочергові дії студентів у разі виявлення корупційного правопорушення в навчальному закладі. Захист викривачів».

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» забезпечує формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

Школярів Зборівщини навчали виживати в дикому полі

У тернопільську лікарню призначили нового керівника