Тернопільські спортсмени-юніори прославилися на міжнародному боксерському турнірі (ФОТО)

На міжнародному боксерському турнірі тернопільські спортсмени-юніори стали одними з кращих.

У місті Іллінці Вінницької області завершився VI міжнародний турнір з боксу серед юніорів 2001-2010 р.н. У змаганнях взяли участь найсильніші боксери з України, Узбекистану, Молдови, Білорусії та Польщі понад 150 спортсменів.

Хороших результатів домоглися учні-спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту.

В категорії 24 кг чемпіоном став Захар Фірман, срібними призерами у своїх вагових категоріях стали Артем Сорочан (30 кг), Едуард Шмигельський (42 кг),Тарас Кордупель (46 кг), Назар Кордупель (48 кг), «бронза» дісталася Маркіяну Собчаку(28 кг). Тренуються боксери під керівництвом тренерів-викладачів спортивної школи Анатолія та Руслана Фірманів.

Тернопільщина славитья своїми талантами та спортсменами, а тому приєднується до привітань з успішним виступом учням та тренерам!

В Козівському районі горів дім: є постраждалий