Меню
Школярів Зборівщини навчали виживати в дикому полі
14.09.2017 Новини

12 вересня у місті Зборові відбувся військово-патріотичний вишкіл для молоді. Навчання відбувалося на території ЗОШ І-ІІІ ст. No1 цього міста. 

У заході брали участь активні школярі старших класів з усього Зборівського району, а проводив тренування вже вкотре інструкторський склад вишколу «Захисти свій дім», заснований Миколою Більчуком в умовах проекту «Дике поле».

Вишкіл тривав весь день. Розпочалося навчання з Гімну України. Учні були поділені на три рої, кожен з яких мав свого наставника. Розминка та бадьорий марш-кидок задали хорошого настрою всім учасникам. Далі навчання було ще серйознішим: заняття з психологічної підготовки, основи рукопашного бою, вогнева підготовка, майстер-клас по збиранні й розборці автомата, основи ножового бою, стіна вогню. Не забули інструктори й про патріотичне виховання – виховні розмови та лекції з історії України проводив організатор проекту Микола Більчук.

Школярі показали неймовірну силу духу, хорошу фізичну підготовку, і що найголовніше – бажання навчатися і патріотично загартовуватись.

Кульмінацією заходу стали стрільби, які проводились у тирі школи. Кожен учасник мав змогу поцілити в мішень з ПМ чи українського Форта під пильним наглядом інструкторів вишколу. Перед стрільбами кожен учень повинен був продемонструвати знання правил поводження з вогнепальною зброєю.

Під кінець діти не хотіли відпускати тренерів. За словами Ігоря Яворського, це не останній вишкіл на території Зборівщини.

Олександра Баліцька

Фото Павло Цицорін


Підпишись на Наш Телеграм-канал!

Залишити відповідь
*

ОНЛАЙН видання Галас