Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Випускники Тернопільщини за підсумками ЗНО-2017 опинилися серед кращих

Третє місце з української та англійської мови посіла Тернопільська область за підсумками ЗНО-2017.

За даними УЦОЯО, українську мову та історію України найкраще склали абітурієнти зі Львівської області, математику та біологію – з Києва.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, зовнішнє незалежне тестування у 2017 році найкраще склали випускники з Києва та Львівської області. Про це повідомив директор Центру Вадим Карандій під час прес-конференції в четвер.

“Якщо подивитися рейтинг регіонів вже не за показниками державної підсумкової атестації, а за показниками зовнішнього незалежного оцінювання, то, як правило, території-лідери зберігаються, але місце лідерства змінюється.

За оцінками 160-200 балів в більшості випадків лідируючі позиції майже з усіх предметів займає Львівська область. Наприклад,українська мова – Львівська областьісторія України – Львівська область, Київ на другому, математика – найкращий Київбіологія – Київ“, – сказав він.

Зокрема, ЗНО з української мови на 160-200 балів склало 44,2% випускників Львівської області, 43,1% – Києва, 36,3% – Тернопільської області, 31,6% – Чернігівської області та 31,9% – Черкаської області.

З історії на 160-200 балів склало 42,7% випускників Києва, 31,9% – Львівської області, 25,9% – Волинської області, 25,4% – Івано-Франківської області та 23,6% – Тернопільської області.

Тестування з англійської мови склали найкраще випускники Києва, де 160-200 балів отримали 42,1% учасників, Львівської області – 34,6%, Чернівецької області – 32,3%, Тернопільської і Волинської – 31,8%, Рівненської – 29,3%.

Карандій додав, що з української мови найнижчі результати отримали учасники тесту з Чернівецької, Закарпатської, Херсонської та Рівненської областей.

Директор УЦОЯО поінформував, що найбільше абітурієнтів склали ЗНО у 2017 році на 200 балів з Києва, Львівської, Запорізької та Харківської областей.

“Необхідно відзначити місто Київ, де є 82 людини з 200 балами, Львівська область – 49, Запорізька – 18, Харківська – 18, Дніпропетровська – 15, Закарпатська – 14”, – сказав Карандій.

При цьому 16 випускників Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка отримали максимальні 200 балів по ЗНО, 10 – Києво-Печерського ліцею №171 “Лідер”, дев’ятеро – Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради та по п’ять випускників з результатом в 200 балів мають три школи з Києва: ліцей “Наукова зміна”, ліцей №142 та ліцей №208.

За його словами, дев’ятеро осіб отримали максимальні 200 балів одночасно з двох предметів: четверо зі Львова, по одному – з Львівської області, Києва, Чернігова, Одеси, Ужгорода.

Також в УЦОЯО повідомили, що ЗНО в 2017 році найкраще склали випускники жіночої статі.

“Якщо аналізувати результати державної підсумкової атестації за гендерною ознакою, то тут абсолютно підтверджуються всі висновки, які робить хто завгодно в сфері психології та педагогіки, що результати дівчаток краще результатів хлопчиків. Це абсолютно природно і підтверджується результатами тестів”, – сказав директор Центру.

Зокрема, за його словами, тест з математики склали на достатній бал 33,8% випускників жіночої статі і 27,9% – чоловічої, а на високий – 19,8% і 18,2% відповідно. При цьому винятком стало ЗНО з хімії.

Інтерфакс-Україна

 

У Тернопільській ОДА – нові кадрові призначення

На Тернопільщині демонтували пам’ятник “піонеру-герою” (ФОТО)