Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Тернопільський завод «Оріон» – покупцям не по кишені

Тернопільський завод «Оріон» зовсім не по кишені покупцям. Такий висновок можна зробити з торгів на аукціоні, які вже традиційно переносять з місяця у місяць.

Зокрема, продаж ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» було оголошено ще в травні 2017 року. Останній термін завершення торгів на аукціоні на сайті Фонду державного майна України було заплановано на 10 серпня, утім, і на цю дату покупців не знайшлося. Тепер торги перенесли на 6 вересня. Водночас, приймати заявки на торги припиняють напередодні аукціону, 5 вересня.

Ціна заводу залишається незмінною 95 млн. 561 тис. 740  грн.

Відповідальний за підготовку об’єкта до продажу – РВ ФДМУ у Тернопільській області, а контроль здійснює управління конкурсного продажу та біржової діяльності ФДМУ у м. Київ.

Гарантійний внесок складає 4 млн. 778 тис. 87 грн. Розмір державний акцій становить більше 96%. Мета проведення продажу – приватизація.

Нагадаємо, завод «Оріон» знаходиться у Тернополі на вул. 15 Квітня, 6. Основний вид діяльності – виробництво обладнання зв’язку. Середньооблікова чисельність працівників станом на 1 жовтня 2016 року – 603 особи. Загальна площа земельної ділянки – 14,0991 га.

 

Тернополян закликають здавати у поліцію підозрілих кавказців

На Тернопільщині – новий головний аграрій