Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Майже кожен четвертий учень на Тернопільщині не склав ЗНО

Незважаючи на те, що Тернопільщина в загальноукраїнському рейтингу за результатами ЗНО посідає третє місце, є багато випускників, які взагалі не пройшли мінімального порогу.

Нагадаємо, цього року мінімальний поріг зовнішнього незалежного оцінювання був нижчий, ніж торік. Утім, 23 % або 1053 учні, а це майже кожен четвертий, його пройти не змогли.

Так, у відсотковому відношенні 6% учнів не склали ЗНО з української мови, 11% – з історії України, більше 10% – з англійської мови і стільки ж з математики. А в Бережанському та Тернопільському районах цей показник з математики склав аж понад 30%. Значно гірші показники з фізики і хімії, адже їх не склали 26 і 19% відповідно.

Такі дані озвучили сьогодні, 30 серпня, під час чергової колегії Тернопільської обласної державної адміністрації.

Під час колегії, власне, наголосили, що проблема у тому, що у переважній більшості загальноосвітніх навчальних закладах предмети математично – природничого профілю продовжують вивчати «на пальцях». А для цього потрібно обладнати спеціальні кабінети, придбати сучасні технічні засоби для запровадження та використання високоефективних методів навчання. Адже держава створює для цього всі можливості, зокрема, фінансує на ці потреби опорні навчальні заклади, яких наразі в області є лише 16.

 

У Тернополі підняли ціну на проїзд у таксі

На Тернопільщині лікарям заборгували зарплату