Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

До уваги водіїв! У Тернополі з 7 серпня розпочинається реконструкція дамби

З 7 серпня розпочинається третя черга реконструкції тернопільської дамби. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету.

Триватиме реконструкція до кінця року. За цей час буде проведено капітальний ремонт дорожнього покриття від гідротехнічних споруд, які ремонтували минулого року, до Надставної церкви.

На час ремонту дамби громадський транспорт курсуватиме без змін, оскільки ремонт відбуватиметься частково – по смугах, повідомляють у прес-службі Тернопільської міськради.

Проектом передбачено ремонт проїжджої та пішохідної частин, водовідведення. Загальна вартість робіт становить понад 30 млн. грн.

Сьогодні 5 млн. грн. виділено з державного бюджету та ще 5 млн. грн. з міського бюджету. Згодом іще планується дофінансування.

Якщо буде коштів достатньо, то проведуть ремонт пішохідних доріжок ще цього року, в іншому випадку ремонт доріжок буде перенесено на наступний рік.

Бруківку, яку демонтують з дамби, передадуть на зберігання у комунальне підприємство та у подальшому використовуватимуть під час ремонту інших об’єктів благоустрою, зокрема вулиць Кульчицької, Брюкнера, тощо. Іншу частину бруківки продадуть на відкритих торгах.

Нагадаємо, що перша та друга черга реконструкції дамби були проведені минулого року. Тоді було відремонтовано гідротехнічні споруди – шлюзний міст та водонапуск у парк Топільче, проїжджу та пішохідну ділянки.

 

У Тернополі біля відомого ресторану знову дерево впало на автомобілі

У поліції розповіли деталі аварії, в якій загинуло двоє молодих людей (ФОТО)