Читайте новини Галас на GoogleNews - Нажміть підписатися

Читайте новини Галас у Телеграм каналі - Відкрити

Через вбивство дівчини у Вишнівці виник новий інформаційний скандал

14 серпня в редакцію Збаразької газети “Народне слово” приїжджав Начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області, полковник поліції Олександр Богомол з керівником сектору комунікації ГУ НП у Тернопільській області Сергієм Кретою.

Під час спілкування із редактором та журналістами газети поліцейські проводили аудіозапис, журналісти також, про це повідомила на своїй сторінці у соцмережі журналіст видання Наталка Парова.

“Я приїхав до вас офіційно. Почитав я деякі матеріали із вашого видання і хотів би їх обговорити і поставити крапки над “і”, або додаткові знаки запитання”,- сказав Олександр Богомол на початку розмови із журналістами.

“Я би хотів вам задати запитання, як журналісту, бо це є офіційна газета і коли ви посилаєтесь на певну інформацію, то повинні мати джерело цієї інформації”,- наголосив Начальник Головного управління Національної поліції у Тернопільській області.

Олександр Богомол також попросив прокоментувати та надати інформацію про випадок, який журналісти видання оприлюднили на сайті, далі цитуємо дослівно:

“Версія, що вишнівчани не безпідставно не вірять, що правоохоронці затримали справжнього вбuвцю та ґвaлтiвника Іринки Мукоїди може отримати підтвердження. Як нам стало відомо, у Вишнівці 5 серпня невідомі побuли та зґвaлтyвали ще одну жінку, Оксану К. Жінка нібито перебуває у обласній лікарні, хоча поліція робить усе можливе, щоб громадськість не дізналася про цей злoчин і про те, що жінка була зґвaлтoвана. Вишнівчани підтверджують факт побuття та зґвaлтyвання їхньої односельчанки, але розповідають про тиск на родичів потepпілої, яких змушують казати людям, що зґвaлтyвання не було, а жінка отримала сuнці та скaлічилася, упaвши з драбини. Журналістам поки що не вдалося розшукати цю жінку в медзакладах області і поспілкуватися з нею, щоб отримати достовірну інформацію з перших вуст”.

Богомол також зазначив, що випадок описаний журналістами видання відображає тільки здогадки і плітки, а за відомостями слідства факту зґвaлтyвaння Оксани К. не було і поліція підтверджує лише факт побuття. Інформація ж не розголошується, бо може розбити сім’ю, крім того події, які відбулися з вищезгаданою жінкою жодним чином не мають відношення до так званих мажорів, яких вишнівчани підoзрюють у причетності до смeрті Ірини Мукоїди, а сама подія відбувалася у одному із готелей, а не на вулиці, як розповідають журналісти.

Також Олександр Богомол звернувся до автора статті Наталії Парової з проханням роз’яснити, хто саме із поліції ретельно приховує вищезгаданий злочин, на що пані Наталія відповіла, що не знає кого саме мала на увазі пишучи статтю.

Поліцейські попросили журналістів спростувати дану інформацію, на сторінках свого видання, якщо ж спростування газета не дасть, то над ними буде суд.

Редакція газети “Народне слово” оприлюднила усю розмову у повному обсязі. Розмову можна прослухати скачавши аудіофайл із посилання вище.

Джерело: intermarium.com.ua

Податкова міліція влаштувала облави на спиртзаводах Тернопільщини

У Тернополі громадянин Грузії вчинив крадіжку і намагався порізати свідка злочину