Тернопільський завод «Оріон» – покупцям не по кишені

Тернопільський завод «Оріон» зовсім не по кишені покупцям. Такий висновок можна зробити з торгів на аукціоні, які вже традиційно переносять з місяця у місяць.

Зокрема, продаж ПАТ «Тернопільський радіозавод «Оріон» було оголошено ще в травні 2017 року. Останній термін завершення торгів на аукціоні на сайті Фонду державного майна України було заплановано на 10 серпня, утім, і на цю дату покупців не знайшлося. Тепер торги перенесли на 6 вересня. Водночас, приймати заявки на торги припиняють напередодні аукціону, 5 вересня.

Ціна заводу залишається незмінною 95 млн. 561 тис. 740  грн.

Відповідальний за підготовку об’єкта до продажу – РВ ФДМУ у Тернопільській області, а контроль здійснює управління конкурсного продажу та біржової діяльності ФДМУ у м. Київ.

Гарантійний внесок складає 4 млн. 778 тис. 87 грн. Розмір державний акцій становить більше 96%. Мета проведення продажу – приватизація.

Нагадаємо, завод «Оріон» знаходиться у Тернополі на вул. 15 Квітня, 6. Основний вид діяльності – виробництво обладнання зв’язку. Середньооблікова чисельність працівників станом на 1 жовтня 2016 року – 603 особи. Загальна площа земельної ділянки – 14,0991 га.

 

Автор: Тиха Галина2 Коментар до: “Тернопільський завод «Оріон» – покупцям не по кишені

 1. Віталій
  15.08.2017 з 00:12

  А я знаю, чому не по кишені. Бо весь цей час “Оріон” працював, щось робив, базовий гудвіл, отже, зберіг. Там залишився базовий цикл розробки й виготовлення РЕА. А покупці хто? Чинуші. Які по сумісництву є бариги-спекулянти. Хіба не правда, га? Ну провели в Україні приватизацію. І що? Хіба стало жити краще українцям? Навряд чи… Тобто ефективність такої приватизації точно така ж, якби всю оцю власність просто тупо розбомбили з бомбардувальної авіації. Тобто нуль. Отак само хочуть зробити з “Оріоном”. За будь яку ціну збанкрутити завод а потім купити по ціні металобрухту. Людей же тупо розігнати. Й все. Отака в них “інвестиційна програма”… Досвід Львова, Івано-Франківська, Чернівців, де просто знищувались підприємства, які могли би стати осередками нової науковоємної промисловості Західної України, основою нановиробництв, роботобудування, пристроїв альтернативної енергетики… саме цей досвід каже, що немає адекватного власника серед приватників. Просто немає! Немає Ілона Маска! А злодії й спекулянти не зроблять нічого. Тому чому б заводу не стати підприємством НАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ, га? Подумайте над моєю пропозицією. Бо розвалити-потрощити-поламати найпростіше за все…

  • Гайдамака
   15.08.2017 з 17:02

   Тут не Ілон Маск потрібен, а Адольф Віссаріонович Піночет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *